AkceBoulderingPříroda/Lidé

BoulderSession SedmSkal

photo_iconMilí kamarádi, i úplně cizí lidi. Rozhodl jsem se, že udělám BoulderSession se závodním podtextem, a to tak, abych měl co největší šanci vyhrát. Takže abych zredukoval množství potenciálních konkurentů, bude se závodit ve dvojičkách. Za vylezený bude boulder považován samozřejmě až v případě, že ho přelezou oba(-bě, abychom nediskriminovali). Navíc, před vylezením dalšího kousku bude muset dvojka lupnout jedno pivko. Řekněme, že to budou závody pořád spíš lezecké, tak to bude jedno pivo dohromady a je jedno, jestli ho bude pít celé jeden člověk, nebo na střídačku. Cubrání je zakázáno. Bečka bude sponzorovaná, jen potřebuju vědět, kolik jich mám vzít (viz níže). Hrát si budeme na SedmiSkalách u Černé Vody, a protože se odmítám s kýmkoliv o čemkoliv hádat, tak za boulder do 5B včetně je jeden bod (slovy jeden) a od 5C výše 2 body (…). Tak a teď opravdový důvod: máme tu nějak moc zarostlé skály, takže každá dvojka bude muset mít povinně ocelový kartáč a smeták. Toto vybavení může být pořadatelem kdykoliv během akce zkontrolováno a jeho případná nepřítomnost vyloučí daný tým. Předpokládám, že s počtem vypitých piv se budeme postupně stěhovat ke stále klasičtějším cestám (rozuměj 2-3ÚÍÁÁ), které tak třeba doznají konečně zasloužených přelezů. Nakonec tak budou celé skály čisté, jako když se děcku prořežou první zuby – bílé, místy od krve s všudypřítomným křikem zaznívajícím do noci. Doufám, že jsem doposavaď zmínil vše až na datum, se kterým to bude trochu složitější. Nadhodil sem 3 termíny sem: http://doodle.com/3ih623twd4373gfs a podle toho, kde se sejde nejvíce lidí za současného předpokladu dobrého počasí se stanový konečný verdyk. Jinak přihlašujte se tam tak nějak nezávazně, klidně pojednom, dvojičky se dají vytvořit posléze, hlavně ať vím, kolik těch beček.

FOTO ZDE

6 komentářů: „BoulderSession SedmSkal

 • Jinak je to i na facebooku, tak se to nějak budu snažit propojit, ať máme nějaký závěr. A zároveň hledám parťáka teda 🙂

  Reagovat
 • Ahoj, akce bude vypadá to 18. nebo 25., příští úterý padne finální rozhodnutí, podle počasí. Zkuste se prosím zapsat na tom linku do doodlu všichni, ať fakt víme. Díky

  Reagovat
 • Ahoj, tak poslední info před víkendem: počasí vypadá dobře, v pátek má sprchnout, ale sobota už je vymetená a teplo, takže žádné strachy. Kdo ještě nemá dvojičku, tak má 3 možnosti: 1) napsat mi, protože vím o více lidech, kteří nejsou rozřazeni, 2) přijet na místo, kde se to nějak rozhodí (což si myslím, že by mohlo fungovat), 3) najít si ještě parťáka sám. Každopádně to namístě uděláme tak, aby nikdo nebyl plonkovní, kdyžtak se rozřadíme do dvojic po třech. Prosím, nezapomeňte si smetáky a ocelové kartáče, kdo má pilu, může vzít, ať to trochu proklestíme, když bude potřeba. Další věc, určitě se bude v nějakém počtu lidí přespávat, takže spacáky, stany, případně karavany s sebou, podle toho, jak je kdo zvyklý na pohodlí. Nakonec jsem se taky rozhodl, že kdo nebude chtít pít v rámci bojovky pivo z důvodu, že to je pivo, tak si může dotáhnout flašku dle svého výběru a bude mu/jí adekvátně určena ekvivalentní míra za jeden boulder. No a nakonec bych všechny poprosil, ať donesou něco na zub, pokud možno nejenom pro sebe. Nějaký škvarky (klidně veganské) s chlebem jsou pro takovouto akci ideální. Akce bude probíhat celý den, každý může začít kdy chce a skončí se až už nikdo nebude moct. Uvidíme se v sobotu.

  Reagovat
 • Jinak scházet se začnem kolem 10, jestli máte někdo bouldermatku, tak ji vemte a zváni jsou samozřejmě všichni i přespolní.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..