DeníčekHorské lezeníSkalní lezení

Kaiserbrunn 2014

photo_iconPo delší době opět výjezd pod “velké stěny”.

 

 

 

Dlouhodobě plánovaný čtvrteční odjezd nenarušila ani krátkodobá předpověď o nepřízni počasí (i když se některým očividně nechtělo… 🙂 ).

Pátek – ranní káva, hledání kalhot (Kanďour is ready for….), pohled na zataženou oblohu. Propršený den trávíme pod velkým převisem v levé části údolí Velkého Hollentalu, kde se jistě vyřádí každý, kdo leze devítky a víc – snad příště kluci… 🙂 ale i tak se něco málo zalezlo a tak se vracíme do kempu až k večeru.

DSCN0530 IMAG1364

Sobota – počasí se konečně umoudřilo a tak opět vyrážíme do údolí, tentokrát do jeho pravé části. Ve stěně Klobenwand vybíráme dvě cesty (já s Wencou cestu Nix für Suderer 170 m za 6, Lukes s Kancem Gaisbauer Jug Weg 170 m za 5), které mají v jednom místě společný štand – ideální! Lukes s Kancem svou cestu zvládají v poklidném tempu a jediným problémem zdá se být docházející tembak. To já s Wencou se s cestou celkem pereme a střídavě nám dochází morál i síla. V před/poslední délce setkání s „umělým“ hadem. Na vrcholu vedro, tak rychle sbíháme k autu a ještě rychleji na koupačku do řeky!

DSCF2245 DSCF2269 DSCF2283 P1140084

Neděle – mě i Wencu láká věž Kaiserbrunner, která se tyčí přímo nad kempem a nakonec se přidávájí i borci. S Wencou nastupujeme do cesty Ga Gaga Gaa 40 m za 6+, která nabízí hned několik krásných pasáží ale taky oklouzaných míst, takže se postupně střídáme na prvním konci a opět je to boj. Borci mezi tím nastoupili do cesty Westside Story 50 m za 6-, která vede až přímo na vrchol věže a kterou později zdoláváme i já s Wencou.

DSCF2298 DSCF2312 DSCF2314

Slanění, balení und dann arbajt nach Haus!

Und wie war es diesmal…. 😀

FOTO ZDE

3 komentáře: „Kaiserbrunn 2014

 • Achtung, achtung, další literát rychlebského Revolver revue na obzoru, ale trvalo to.

  Reagovat
 • Žabo krásný to článek i když si říkal, že to nepovažuješ za článek já myslím, ale, že si to pojal hezky vystižné. Začít se ňák musí a snad příště bude článek bohatší.Dík

  Reagovat
 • Taky smekám poklopec. A těch fotek.
  Je až kacířské komentovat, že by to příště mohlo být bohatší. Jen tak dál!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..