Deníček

Tóóty ledáče!!!

photo_iconTak jsem jel jednou na běžkách lesem se psékem a co nevidím. Ledáč! Volám ostatním a oni pořáááád eééé a eééééé….

Kecám!

Nebyl jsem na běžkách, ale na sněžnicích, a nebyl jsem se psékem, ale s Žabou a Messnerem. V sobotu za pěkně hnusného počasí jsme vyrazili na vysokáč to omrknout a popřípadě zalozit. No cesta k ledáči byla v pohodě, trocha fujavice, trocha mlhy, trocha sněžení s deštěm, prostě trocha hnus.

No a když jsme dorazili k ledáči tak trocha zklamání, že je to takový poloviční račák, ale po chvíli jsme objevili ten správný Vysoký ledáč a to hned byla špatná naladička pryč. S Messnerem jsme se nachystali, nahecovali a šup na lezbu.

Po prvních pár metrech ruce zamrzlé,  takže jsem s něma nemohl skoro ani hnout, ale po poctivém ofuňování to bylo ok. Vytáhl jsem takový boční kvak a měl jsem z toho v palici dobře naloženo a ten panáček z Rakouska to zamnou dolezl jako by se nechumelilo.  Pak  jsme si dali oba ten hlavní ledáč na rybu. Tam mi nateklo jak prase a vubec jsem si to nedával, dokonce jsem  při jedné „akrobacii“ aj cepín ztratil. No a Messneroš opět na pohodičku.

Cesta nazpátek byla už ok, jen jsme došli za tmy s těžkou krizí v palici :-), ale  bylo to krásné.

fotky zde

5 komentářů: „Tóóty ledáče!!!

  • Pěknej článek Venco vytisknu a opíšu to do naši velké knihy aby byla kniha obohacená o další krásnou akcí dík měj se.

    Reagovat
  • Tak to já se vám děti musím také pochlubit, 1.-2.2. jsem byla ve Víru na Moravě na MČR v ledovém lezení – Ice Run 2013 a ze samotného závodícího dne mám mraky fotek a dojmů a ze dne pátečního i dva hodnotné (pro mě určitě) ledové přezelzy! Mimochodem, klobook dolů chlapců z místního HO, takovou pecku jsem ještě neviděla!!

    Reagovat
  • Wenca valí články jen ovíněn:-), zas taková pohoda to nebyla – gramlavá levačka a nejisté spodní údy s divými mačkami jsou toho jasným důkazem! Příště na běžkách.

    Reagovat
  • Pingback: A zase ty ledáče | HO Rychleby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..