Deníček

Zimní Bubák Cup 2012

V neděli pátého února v jednu hodinu jsme se pomalu sjížděli do Javorníka do vsi na rybník,který vlivem posledních mrazu zamrzl.Přijel jsem ze Štěpánem a z Frantou v zápjetí s novou károu přijel Lukes, Žaba Pavel s Iris i s Kimem.Během chvíle se tam sjela celá řada lidí např.Ondra s Martinou či Venca s přítelkyni i s Keli.Někteří už tam byli a zkoušeli bruslit např. Peter nebo Katka.Nebudu jmenovat všechny bylo by to na dlouho zkrátka bylo nás hodně a to bylo dobře.Lukes dovezl i velký hrnec se svařákem takže bych mu chtěl touhle cestou nejen za sebe,ale i za ostatní poděkovat. Než jsme začali hrát vymezili jsme plochu pro hru a lopatami odhrnuli sníh rozbruslili se a vyzkoušeli hokejky.Před zahájením zápasu se ze všemi kdo hrál udělala velmi krásná fotka.Do pro střet hřiště se dali všechny hokejky a Pavel Janeček je nezávazně rozdělil na obě dvě strany a každý šel k té svoji a tak vznikli dva týmy.Začali jsme tedy hrát Já byl v bráně a ve druhé zase Ropák,který jak jsem slyšel od ostatních velmi dobře chytal.Nebudu hovořit kdo s kým hrál bylo by to na dlouho a jak jsem už řekl bylo nás hodně.Někteří i během zápasu odešli.Padlo mnoho golu a hlavně byla u toho velká legrace.Stal se i menší úraz,kdy jsem dostal při urputném bráněni branky pukem do brady naštěstí vše dobře dopadlo vyteklo trochu krve jinak nic chvíli jsem si sedl na lavičku a po té se vrátil spět do brány.Jak začalo víc přituhovat a stmívat se byl ukončen zápas.Konečný verdyk na kterém se shodlo byl Drtiči Jaguáři vyhráli.Po zápase jsme se sbalili a odjeli do hospody po sedět  něco teplého vypít a dali si taky picu v skutku byli jsme promrzlí a měli velký hlad podle počtu objednaných pic.Opět to bylo krásný.

11 komentářů: „Zimní Bubák Cup 2012

 • Jářku, článek se vydařil. U čtení jsem spořádal i pár pic.

  Reagovat
 • Musím jen upravit jednu informaci – o vařbu svařáku se postarali Kaneček – Janinská, za což mají naše obdivy, ale hlavně jsme na to nic nepřispěli – při příštím setkání v místním kulturáku napravit!! Já jen zapůjčil erár. várnici.

  Reagovat
  • Taktéž upravím – víno bylo z valné většiny z Wencovic provenience. Je to frajer.

   Reagovat
 • soráč Juro, furt do toho kecáme – konečný výsledek Drtiči – Jaguáři 2:3 (započítána poslední třetina po odchodu druhých pětek, nebo spíše prvních?), Jaguáři tak oplatili Drtičům porážku z letního Bubákcupu. Takže jaká soutěž příště?

  Reagovat
  • Co třeba softbal nebo bych měl zajímavou variantu lakrosu?

   Reagovat
  • Vynikající nápad, volám po takovéto variantě již několik let a jsem rozhodně pro. Jenom to chce vymyslet nějaká zjednodušená pravidla pro ragby neznalé, abychom se nepozabíjeli.

   Reagovat
   • A hlavně nějaký šetrný terén – navrhuji hřiště nad lágrem.

    Reagovat
 • Tak se teda omlouvám za to víno Lukes ho přivezl tak jsem si myslel,že to je jeho práce.

  Reagovat
 • Pingback: BUBAK CUP 2013 | HO Rychleby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..