DeníčekPřekližka

Boulder Cup 2015

photo_iconRok s rokem se opět sešel a sním i další ročník v boldrových závodech. Když jsem přijel do tělocvičny a to jsem tentokrát přijel pozdě, závod už probíhal na plné obrátky. Závodníku bylo tentokrát mnoho a každý čekal na tu svou cestu kterou chtěl zrovna vylézt. Cest bylo celkem 24  takže jsme si mohli libovolně vybírat jak jsme chtěli. Samozřejmně cesty od 1 do 15 aspoň promě byly lehké, ale i zbívající o kterých jsem si myslel, že už budou těžší jsem tuším dvě nebo tři cesty překonal.

Závodníku tedy bylo hodně a bylo takřka nemožné sledovat jak komu se dařilo či nedařilo ještě když jsem se závodu také  zůčastnil. Dokonce když jsem se spětně zamyslel nad všemi svími cesty, které jsem zkoušel nemůžu spřesnosti vše popsat. Nekteré cesty jsem zkoušel vícekrát  a některé jsem překonal raz dva a po několika hodinách boldrovaní co bych chtěl byl jsem unavený, ale dobře velmi dobře jsem si máknul. Zjistotou, ale mohu říci, že jsem si každou cestu užíval. Byly všechny perfektně postavené.

Atmosféra byla skvělá, tolerance, ohleduplnost a i dobré rady od kamarádu, spoluhráču byly také skvělé. Stále tedy  fér pley je na dobré úrovni. Myslím taky jak jsem měl možnost sem tam pozorovat všichni ti kdo závodili si to patřičně užívali a to bylo dobře. A jak to nakonec dopadlo.  Ženy 1. misto Mařena Uhlířová, 2. misto Štěpánka Marečková, 3. misto Jana Janků. Junyoři 1. Šimon Janošec, 2. Martin Bulguris, 3. Jakub Kuchejda. Oceněni byli i nejmenčí kteří se taky zůčastnili a předvedli svoje boldrové umění i jim patří velký obdiv.

A jak to dopadlo u mužů na tohle všichni netrpělivě čekali no nebylo to vůbec jednoduché. Finálová cesta, která měla rozhodnout o vítězi nebyla vůbec jednoduchá a dokonce se musela změnit aby padl konečný verdyk. Cesta nebyla nakonec překonaná a tak rozhodovalo kdo se nejdál dostal. René, který vymyslel tuhle cestu nám všem nakonec ukázal, že se opravdu dá přelézt. Na 1. místě se umístil Tomáš Mencner, 2. místo Vašek Macháček, 3. místo Pepa Janků.

Co říci na závěr všem kdo stavěli cesty a připravovali celé závody jmenovitě Štěpánovi, Renému Sebastiánovi, Frantovi, Žabovi a Lomimu za kuchyňku patří velký dík za perfektně vykonanou práci. Také dík všem závodníkum kterých letos bylo mnoho a snat nás příště bude ještě víc.

FOTO ZDE

Jeden myslel na “Boulder Cup 2015

  • Pěkně napsané.
    Za kuchyňku patří dík i Anetce a Kubovi Janků 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..