Deníček

Osobní vzpomínky z lezení za uplynulý rok

Skončil rok 2014 a sním i další naše zážitky z lezení a ze spousta ostatních akcí, které jsme společným zájmem o tento krásný sport uskutečnily. Když jsem se spětně podíval na všechny výjezdy, zjistil jsem, že vzniklo z mé strany 16 článku tedy akce na kterých jsem měl možnost být. Zároveň jsem se dopracoval k dalším krásným 11 článkum. Byly to výjezdy na kterých jsem sice nebyl, ale někteří ostatní kamarádí, kteří se následně rozhodli, že se s námi podělí o svoje lezecké zážitky a napsali taky článek. Nejčastějšími autory byly: Kanec s Messnerem později se přidala i Janča a největším překvapením bylo, že i Žaba napsal. Sice podle jeho slov to nepovažuje za článek byť jsem za sebe tenkrát řekl, že já určitě ano, ale to už je věc názoru. Byl to výjezd do Kaiserbrunnu ( Rakousko), kde jsem shodou okolnosti byl poprvé hned první rok mého začínajícího lezení.

Vloni jsem napsal 30 článku byl to rok bohatší, ale není důležitá kvantyta, ale (měl bych teť řici kvalita) v tomhle směru jde o to jestli upynulý rok byl pro nás hodnotnější nebo stejný. Já osobně si myslým, že jak rok 2013 tak rok 2014 byl promě úspěšný. Je pravdou, že i přesto pojem úspěšný je dost široký pojem. Chci tím říci, že i přesto se v každém roce vždy najde něco co je pro nás hodnotnější a na co nejvíc vzpomínáme co se týče lezení. Zároveň jaké krásné zajímavé místa jsme navštívily.

Mojí osobní takovou nejvýznamější lezeckou akcí byl výjezd Cyklo-lezecký po zemích rakouských a italských. Kdy jsem po prvé odjel na týden si užít a poznat lezení i mimo naši zemi. Rekonstrukce bitvy v Nyse bylo  taky promě velmi zajímavé něco úplně nového. Já jako člověk, který se zajímá o dějny jsem se velmi těšil a byl zvědavý na celý průběh a na koci jsem byl velmi nadšený. Pálava, která byla spojená nejenom z lezením, ale taky s viným sklípkem s dobrým vínem a burčákem.

Zmínil jsem se o pár svých nejlepších zážitcích z minulého roku. A co si přát do nového roku jen to ať máme další hodnotné, úspěšné a bohaté zážitky a snat pokuť matička příroda dovolí aby byl i konečně pořádný sníh na lyžování. Tak tedy do nového roku vám všem přeji ať nám to všem dobře leze.

 

Jeden myslel na “Osobní vzpomínky z lezení za uplynulý rok

  • HoRy zdar, ať Ti to dobře leze a píše i v tom dalším roce 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..