Deníček

Štěpánské lezení na Liščích

photo_iconRok s rokem se opět sešel a sním i naše tradiční lezení na Liščích. Sešli jsme se v hojném počtu v Javorníku u kostela, kde jsme společně odjeli na Travnou. Jmenovat všechny nebudu, protože nas bylo opravdu mnoho jak fotky dokazují a tam je vše řádně z dokumentováné.

Když jsme přijeli na travnou, pěšky jsme se vydali ke skalám. Bylo hezké počasí a přes noc dokonce napadl sníh. Když jsme přišli na místo,  skála byla částečně zasněžená. Rozdělal se oheň a Lomi šel shora spustit lano aby jsme mohli lézt na rybu.  Tahat se nikomu nechtělo ani  mě né.

Lomi začal lézt začátek byl trochu nepodařený vylezl jen kousek a šel dolů. Vyměnil bagančata za lezky a za podpory diváku cestu vylezl co by dub. Já jsem si lezky nasadil raději hned a taky jsem vylezl. Sice mi už nakonci hodně mrzly prsty, že jsem je shora necítil, ale nakonec jsem ji vylezl. Jmenovala se Pletichy za 4. Ten den to byla jediná cesta, kterou jsme lezli a navíc už nikdo jinačí nelezl kromě tedy ještě Patrika.

Dobře jsme u ohně opekli buřty, pokecali,  pobavili se  atmosféra byla vinikající a příšti rok se snad sejdem zase v takové dobré partě.

FOTO ZDE

Jeden myslel na “Štěpánské lezení na Liščích

  • Jirko, pěkně napsáno.

    Děkuji všem zúčastněným za parádní akci 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..