DeníčekSkalní lezení

Žulová haše z pod Karkonosz

photo_icon26. – 28.10.2014

Složení osádky Seba + Heppi, Žabljak, Messner, Iris a Bubák. Dvojka polských wspinačů valila rovnou na Sokoliki a ještě toho dne domů. Se zbytkem bandy jsme vyrazili do kopců Rudaw Janowickich, my s Žabou do skalních sektorů Druga,Trzecia scianka a Malinowa, vandráci na dvoudenní trek kdesi do okolní krajiny.

P1140399 P1140407

O den později se připojili ještě Vidnaváci, se kterými jsme polezli na Starościńskich Skałach v obligátních grádech, za zmínku zde stála Pepova droga Psycho killer.

P1140441 DSCN4800 DSCN4902

Pondělní slezinou všech zúčastněných bylo zaděláno na dużo mocny večer. Taky že jo. I s pouštní dýmkou míru u ohně pozdě do noci. Poslední den přesun na Sokoliki. Janka víceméně asekurovala Pepu, který zde drtil osmičkově (viz veselé video), i Kvak cosi pozkoušel v této dimenzi. My s Bubákem, jenž byl po delší spatřen na lanáči, jsme se spokojili s pohodovější lezbou.

P1140513 P1140522 DSCN5094

Jinak vše proběhlo v klidu, až na menší kolizi německého vozu při zpáteční jízdě. Závěrem děkovná zdravice Lesnímu Muži za slunečnou pogodu během celé akce.

FOTO z celého výjezdu.

2 komentáře: „Žulová haše z pod Karkonosz

  • Pěkně Náčelníku. Ještě se sluší doplnit – 140 000 rehydrovatelných kuřat, 72 tun rozředitelné paštiky z párků.

    Reagovat
  • Lukáši co říci na tvůj článek pěkné fotky i popisy, ale ty takový ostřílený autor už několika článku myslel jsem, že to bude o trochu delší no snad příště jinak hezký a dik i za to mám zvás radost.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..